Převálcuj bolest

Originální masážní válec s ergonomickými výstupky pro fitness i automasáže.

Jak používat masážní válec?

6 tipů, jak masážní válec používat

Masážní válec nebude ležet v koutě! V široké nabídce jeho využití si i vy najdete důvod, proč si jej pořídit a pravidelně používat.

Automasáž

Díky ergonomickým výstupkům po obvodu masážního válce můžete během cvičení s ním uvolnit ztuhlé svalstvo a zároveň i podpořit správné fungování lymfatického systému.

Strečink

Protažení svalů po cvičení je stejně důležité jako cvičení samotné. Strečink s masážním válcem dokáže nejen protáhnout unavené svaly, zároveň přispívá i ke snadnějšímu odplavení toxinů z těla.

Rehabilitace

Masážní válec je oblíbenou pomůckou při rehabilitacích a rekonvalescenci po zranění. Cvičení s ním pomáhá poraněné svalstvo rychleji připravit na opětovnou plnou zátěž normálního života.

Cvičení

Masážní válec můžete použít pro protahování zkrácených svalů i posílení těch oslabených. Skvělým pomocníkem vám bude i při procvičování poloh z jógy a pilates.

Zahřátí

Využijte masážní válec před fyzickým výkonem pro zahřátí svalů a nastartování jejich funkcí i pro spalování tuků před tréninkem, běháním, jízdou na kole nebo lekcí aerobiku.

Rovnováha

Cvičení s masážním válcem napomáhá podobně jako bosu nebo fitball ke snadnějšímu držení rovnováhy. Díky zapojení zádových a břišních svalů získáte vyvážené tělo a správný postoj.

Technická specifikace masážního válce

Masážní válec ICONICGYM® Iconic Roller je vyrobený z kvalitních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám bez problémů dovolí vzít si ho kamkoliv s sebou.

Proč používat masážní válec?

Protože nabízí širokou škálu využití, je vyrobený z kvalitních materiálů s důrazem na každý detail a představuje ideální spojení cvičební i masážní pomůcky v jednom.

Variabilita použití


Cvičením trávíte hodiny týdně a chcete zkusit něco nového? Nebo vám naopak cvičení nic neříká a chcete jen uvolnit bolavá záda? Ať tak či tak, o Iconic Roller se můžete opřít v obou případech. Je oblíbený při posilování, rehabilitacích i strečinku.

Kvalitní materiály


Masážní válec Iconic Roller má ve svém středu zabudovanou speciální část z kvalitního ABS plastu, díky kterému je válec maximálně odolný i při vysoké zátěži, ale zároveň je lehčí. Výstupky na povrchu válce jsou vyrobené z měkkého EVA materiálu.

Limitovaná edice


Nepodporujeme pásovou výrobu, Iconic Roller jsme navrhli a vyrábíme pouze v omezeném množství. Nechceme mít obyčejný masážní válec, který má každý – chceme mít skutečně ikonický Iconic Roller.

Vhodný pro každého


Způsob, jak využívat masážní válce, si najdou jak senioři, tak i mladí lidé, stejně jako těhotné ženy nebo děti. Každý může masážní válec používat přesně tak, jak potřebuje - na cvičení, strečink, masáž či jako balanční pomůcku.

Tipy na váš e-mail

Nenechte si ujít žádný tip, jak ještě více využít masážní válec!